Fotograf do sesji zdjęciowej z koniem

Wynajmując konia do sesji zdjęciowej, można skorzystać także z usług naszego zaprzyjaźnionego fotografa lub też przyjechać z własnym fotografem. Obie opcje są możliwe do zrealizowania.

Fotograf od HorseModel.pl

Współpracujemy z wybitnym fotografem specjalizującym się w fotografii zwierząt, dzieci i w zdjęciach ślubnych. Nasz fotograf to czynny jeździec i w związku ze swoją pasją ma styczność z końmi na co dzień. To bardzo cenna wiedza, gdyż zna konie, ich zachowanie, potrzeby i jest w stanie pracować z tymi kopytnymi modelami. Na pierwszy rzut oka praca z koniem może wydawać się łatwa, lecz taka nie jest. Ważne więc, aby fotograf miał doświadczenie z pracy z tymi zwierzętami.

Własny fotograf klienta

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby przyjechać na sesję z własnym fotografem. Opiekunowie koni w ramach swoich możliwości pomogą w pracy z tymi zwierzętami. Taka sesja może jednak okazać się bardziej czasochłonna, gdyż fotograf bez doświadczenia z końmi nie będzie w stanie właściwie i sprawnie wyeksponować tych zwierząt na zdjęciach. Ale oczywiście, nie mówimy, że to jest niemożliwe. Jest to jednak zdecydowanie bardziej trudne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *